fbpx

Victoria Mägi

Psühholoog

victoria@vkkeskus.ee

Tutvustus:

Ma olen alates 7. klassist teadnud, et tahan saada psühholoogiks. Märkasin, et lastel, kellel esines probleeme kas koolis, vaimse tervise või pereeluga, sageli tekkisid kaasnevad probleemid teistes valdkondades. Mõtlesin, kui ebaaus see on, et neil, kellel on raske, läheb veel raskemaks, kui nad ei saa abi või kui ei sekkuta. Seetõttu otsustasin, et tahan anda oma panuse, et lastel oleksid võrdsemad võimalused õnnelikuks eluks.

Akadeemiline tee ja saavutused:

Ma olen lõpetanud Tallinna Ülikoolis psühholoogia bakalaureuse ning olen lõpetamas Tartu Ülikoolis psühholoogia magistrikraadi kliinilise psühholoogia suunal. Lisaks olen paralleelselt läbinud erinevaid kursusi ja koolitusi, näiteks leinanõustamise ja täiskasvanute ATH teemal. Akadeemilise hariduse kõrval olen osalenud mitmetes erinevates vaimse tervise projektides (koostöös näiteks Sotsiaalministeeriumi, Delfi Meedia ja Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsiga), mille eesmärgiks on olnud pakkuda lastele ja noortele vaimse tervise alast haridust. Usun, et iga psühholoogilise teekonna esimene samm on probleemi mõistmine ja mõtestamine.

Valdkonnad, kus saan aidata:

Mu senine haridus on olnud mitmekülgne ning selle kaudu olen omandanud teadmisi erinevate earühmade ja mitmesuguste probleemidega tegelemise kohta. Kõige südamelähedasem mulle on tegelemine laste ja noortega. Lisaks psühholoogiliste probleemide korral abistamisele olen ka positiivse psühholoogia austaja, mis keskendub heaolu kasvatamisele ning seeläbi ennetusele.

Varasem töökogemus, mis toetab tänast tööd:

Minu varasem töökogemus tuleneb finantssektorist, kuid ka seal töötasin ametikohal, kus minu tööülesandeks oli nõustada inimesi, kes olid jõudnud keerulisse kohta oma elus, ning üheskoos harutasime selle segamini läinud lõngakera lahti. Vabatahtliku töö kaudu olen tegelenud olulisel määral psühhoharimisega, mis on ka psühholoogi igapäevatöös väga oluline.

Kuidas leian elus tasakaalu?

Mulle väga meeldib perega aega veeta, sõpradega kokku saada ja koeraga metsas jalutamas käia. Samas olen märganud, et kõige paremini puhkan ja seeläbi hoian oma vaimset tervist, kui jätan endale vahepeal aega lihtsalt mõnusasti molutamiseks.

Loe lähemalt psühholoogilise nõustamise kohta siin ja laste psühholoogist siin või broneeri aeg.

TEENUSELE REGISTREERIMINE

Teenustele on võimalik registreerida